FaceForm
BEAUTY RITUAL
FaceForm BEAUTY RITUALs jsou luxusní ošetření založené na filozofii relaxace jako klíčového prvku k dosažení optimálních výsledků. Tento postup s individuálním výběrem potřebných BIO přípravků a masážních technik pro přirozené omlazení zohledňuje nejen individuální vlastnosti pokožky, ale také zvláštnosti stavu svalových struktur obličeje.

Vaše pleť bude vypadat svěže a zářivě, získá zdravou barvu, jemné vrásky se vyhladí a obličej bude vypadat odpočatě a omlazeně.
Face Form Studio
Organic Skin Care je světově proslulá řada bio přípravků pro péči o pleť. Všechny z nich jsou jedinečné a obsahují 96 % účinných látek. Pro srovnání: většinu ostatních výrobků tvoří především voda a obsahují pouze 6 až 9 % účinných látek. Organická značka Éminence již od svého založení v roce 1958 spojuje mistrovské využití bylinek a jiných pečlivě vybraných ingrediencí k vytvoření přírodních a biodynamických přípravků péče o pleť.

Společnost Éminence se snaží používat pouze ty nejlepší bio a biodynamické přísady, které jsou nejen přírodního původu, ale zároveň i vysoce účinné. Žádný z výrobků neobsahuje parabeny, vedlejší přípravky živočišného původu, propylen glykol, laurylsulfát sodný, škodlivá barviva, dráždivé vonné látky, minerální oleje, ropné produkty a další agresivní kosmetické chemikálie. Naši odborníci pro vás vyberou ten nejúčinnější způsob péče o obličej.

Přípravky Éminence Organic Skin Care doprovázejí všechny rituály krásy FACEFORM přírodními vůněmi a podporují hlubší relaxaci.

Pociťte jedinečný dotek čerstvého ovoce a bylin, které hydratují vaši pleť a dodávají jí veškerou potřebnou výživu.
FACEFORM SIGNATURE
60min / 1850 Kč
FACEFORM SIGNATURE Beauty Ritual toto ošetření se perfektně hodí nejen pro řešení konkrétních problémů, ale také pro hloubkové čištění a stimulaci pleti, kterou zanechává svěží a zářivou.

Rituál bude zajímat ty, kteří právě začínají s péčí o pleť, a je doporučován jednou měsíčně. Účinné látky přípravků péče o pleť ji v krátké době připraví na další krok komplexních procedur.

FACEFORM SIGNATURE vyhovuje potřebám každého typu pleti, důkladně čistí a odlupuje odumřelé kožní buňky, odstraňuje toxiny z pokožky, otevírá póry a zlepšuje dýchání buněk, aktivují krevní oběh. Produkty toto ošetření zahrnují skořici pro boj s bakteriemi, břečťan pro vitamin C, šalvěj pro tonizaci a uzdravení a pepř pro stimulaci a osvěžení pokožky.

CO PROCEDURA ZAHRNUJE?

 • Jemné čištění a tonizace
 • Jemná až střední exfoliace
 • Stimulační péče
 • Organická pleťová maska
 • Jemná masáž obličeje
 • Sérum a hydratační krém
Připojte se hned
FACEFORM PURE REJUVENATION
90min / 2 500 Kč
FACEFORM PURE REJUVENATION Beauty Ritual ošetření je založeno na hluboké relaxaci svalových struktur pomocí omlazujících masážních technik v kombinaci s vysoce účinnými přísadami biologického původu. Lázeňská péče je zaměřena na boj proti prvním známkám stárnutí, intenzivní hydrataci a lifting.

Toto jedinečné ošetření začíná hloubkovým čištěním a exfoliační maskou z ovocné dužiny s obsahem AHA (ovocné kyseliny) jako přírodního ekvivalentu glykolového peelingu. Následuje jedna ze stimulačních masek Éminence, například Paprika Herbal Treatment nebo Hungarian Herbal Mud Treatment, která zajistí detoxikaci, mikrocirkulaci a okysličování hlubokých vrstev pokožky. Pálivá paprika a léčivé bahno omlazují a tonizují, zatímco ostatní účinné látky včetně skořice, šalvěje, levandule a medu uklidňují, oživují a osvěžují pleť.

Součástí rituálu je luxusní liftingová masáž obličeje doplněná změkčující regenerační maskou na bázi fytonutrientů a antioxidantů.

Používané bio ingredience vás osvěží a dodají energii. Revitalizační ošetření rtů a očí zajistí další nálož hydratace. Vítanou tečkou za rituálem krásy se stanou další procedury (např. masáž nohou a rukou). Budete se cítit odpočatí a svěží od prstů na nohou po konečky vlasů. Vaše pleť se rozzáří zevnitř!

CO PROCEDURA ZAHRNUJE?

 • Jemné čištění a tonizace
 • Jemná až střední exfoliace
 • Stimulační péče
 • Organická pleťová maska
 • Jemná masáž obličeje
 • Sérum a hydratační krém
 • Péče o okolí očí a rtů
 • Masáž rukou a nohou
Připojte se hned
CO2 KARBOXYTERAPIE
40min / 1200 Kč (jako součást procedury Manuálního omlazení)
60min / 1800 Kč (obličej a krk)
80min / 2400 Kč (obličej, krk a dekolt)
Neinvazivní CO2 KARBOXYTERAPIE CarboMed
poskytují komplexní péči o pleť a fungují v 9 směrech najednou:
 • Hluboké čištění;
 • Jemná exfoliace (peeling);
 • Výživa a hydratace pokožky;
 • Sladění povrchu a barvy pleti;
 • Odstranění příznaků přirozeného stárnutí a fotostarnuti;
 • Omlazení;
 • Zvýšení tónusu, pružnosti a elasticity;
 • Odstranění otoků a stagnaci;
 • Nasycení pokožky kyslíkem.
JAK TO FUNGUJE?
Procedura omlazení pleti kyslíkem pomocí oxidu uhličitého
se skládá ze 2 částí:
1. procesní výživný gel s obsahem přírodních aktivních složek
2. kapsle obsahující směs hydrogenuhličitanu sodného a kyseliny citrónové.
Kapsle při interakci s gelem způsobuje "Bohrův efekt" - chemická reakce,v důsledku čehož se dosahuje efekt "pěnivého" účinku a uvolňuje se potřebné množství CO2.

Klíčové ingredience:
Vitamin B3 (Niacinamid), který je součástí gelu, zvyšuje syntézu kolagenu, zvlhčuje, zvyšuje obsah lipidů v horní vrstvě kůže.
Kyselina mlěčná zase pomáhá stimulovat procesy regenerace kůže a vyhlazování její úlevy. Pomáhá udržovat vlhkost a průžnost pokožky.

Neinvazivní karboxyterapie umožňuje řídit proces krevního oběhu na místní úrovni, zajišťující nasycení pokožky kyslíkem a živinami procedurálního gelu.

VÝSLEDEK
Během ošetření dojde k jemné exfoliaci horní odumřelé vrstvy pleti a přípravě pleti na aktivní infúzi aktivních látek hluboko do pokožky. Výsledkem je přirozené intenzivní nasycení pokožky kyslíkem, což zvyšuje vysokou hydrataci pokožky a anti-aging efekt.

Toto ošetření pečlivě čistí, vyživuje pokožku a eliminuje tkáňovou hypoxii, tím pádem umožňuje aktivaci přirozené funkce tkání a stimulaci jejich regeneraci.

JAK ČASTO?
Pro perfektní dlouhodobě udržovací program je ošetření doporučeno jednou za měsíc.K terapii kožních problémů, jako je akné či poškození sluncem je doporučeno jedno ošetření týdně.

POZOR! Během neinjekční karboxyterapie může dojít k mírnému zarudnutí kůže a pálení, které během během ošetření odeznívá.

CO PROCEDURA ZAHRNUJE?

 • Jemné čištění a tonizace
 • Enzymatický peeling
 • Stimulační péče CO2 KARBOXYTERAPIE
 • *Organická pleťová maska
 • Sérum a hydratační krém
(*) jenom v 60min a 90min ošetření
Připojte se hned
LIPO-OVAL
60min / 2 000 Kč


LIPO-OVAL MEDER - neinvazivní liposukce obličeje
je intenzivní zeštíhlující terapie obličeje, procedura na zmenšení oválu obličeje, redukce dvojité brady a tukových polštářků na obličeji.

Hlavním účinkem ošetření je snižení usazenin tukových tkání a současného obnovení tónů pleti.

JAK TO FUNGUJE?
Výkonné lypolitické přísady redukují tukovou tkáň a zlepšují mikrocirkulaci poskytující drenážní a liftingový efekt.

Klíčové ingredience:
Vitamin B3 (Niacinamid), Calmosensin a kofein – podporuje lipolýzu v adipocytech, protože je inhibitorem AMP fosfodiesterázy. Snižuje aktivitu lipogeneze inhibicí exprese lipoproteinové lipázy, zabraňuje transportu glukózy do adipocytů a usnadňuje rychlou a zřetelnou redukci tukových buněk a zároveň zlepšuje kvalitu pokožky.
Lipáza – enzym, který rozkládá tuky a pomáhá snižovat množství tukové tkáně.
Adenosin fosfát – energetický substrát, který pomáhá snižovat množství tukové tkáně.

VÝSLEDEK
Obličej a krk vypadají štíhlejší, pleť je viditelně pevnější, otoky zmizely.

JAK ČASTO?
- 5 procedur* - pro normální váhu a nadváhu
- 10 procedur* - pro obézní (BMI nad 30)
(*) Interval mezi ošetřeními je 3-7 dní


CO PROCEDURA ZAHRNUJE?
 • čištění (Demaquillant Energisant Energy Cleanser)
 • exfoliace (Enzyme Facial Mask)
 • stimulační péče #1 (Antioxidant Serum)
 • stimulační péče #2 (Lipo-Oval Concentrate)
 • maska (Lipo-Oval Mask)
 • stimulační péče #1 (Antioxidant Serum)
 • krém (Derma-Fill Cream)
Připojte se hned
WHITE BIO ACTIVE
75 min / 2 300 Kč
SOIN WHITE BIO ACTIVE - Zesvětlující bio-aktivní péče

Ošetření SOIN WHITE BIO-ACTIVE rozjasňuje fádní pleť a pleť s pigmentovými skvrnami. Laboratoře PHYT'S ve svém bělicí bio-aktivním ošetření použili ty nejlepší esenciální oleje a výtažky z rostlin. Vyvinuli patentovaný aktivní rostlinný komplex PWE®, který je hlavní aktivní látkou ošetření SOIN WHITE BIO-ACTIVE. Bělicí bio-aktivní péče představuje globální zesvětlující účinek a zároveň lokální působení na pigmentové skvrny.

Hlavní aktivní látky
Acerola: exfoliace, napomáhá eliminaci toxinů na obnovení jasné a zářivé pleti
PWE® komplex: je certifikovaný bělící komplex rostlinných výtažků a esenciálních olejů. Redukuje produkci melaninu potlačením enzymů zodpovědných za jeho syntézu, zaměřuje se na hnědé skvrny, vyhlazuje a rozjasňuje pleť.

Typ pleti:
fádna pleť, poruchy pigmentu, zrelá pleť


JAK ČASTO?
jednou do měsíce nebo 6 týdenní ošetření (1 krát týdně)

VÝSLEDEK
- zářívá pleť
- zosvetľuje, zjednocuje


Připojte se hned
SKIN RENOVATION PEEL
45min / 1 800 Kč
SOIN PHYT´SKIN RÉNOV - Přírodný chemický peeling

PHYT'S vyvinul první certifikovaný přírodní chemický peeling na světě, jemný a neinvazivní, s účinkem na vrchní vrstvu kůže: stratum corneum. Skutečný renovátor pokožky s kyselinou glykolovou přírodního původu, nabízí jemnou péči s rychlými viditelnými účinky.

Renovátor pleti - 3-fázový program :
1- Domácí před-peelingová fáze: přípravná fáze doma 15 dnů před profesionálním ošetřením. Je nezbytné otestovat snášenlivost pleti na aktivní složky, připravit pleť a její povrch na ošetření.
2 - Profesionální peelingová fáze: Profesionální ošetření pleti je složeno z 3 klíčových kroků: před-peelingová fáze (čištění pleti a příprava), peelingová fáze (aplikace roztoku kyseliny) a po-peelingová fáze (neutralizace a aplikace uklidňujícího hydratačního krému.)
3 - Domácí po-peelingová fáze: Domácí po-peelingová péče je nezbytná pro ochranu a komfort pleti.

JAK TO FUNGUJE?
Kyselina glykolová působí prostřednictvím přímého kontaktu s kožními buňkami, bez mechanického působení.
Způsobuje reakci na stratum corneum s účinkem na soudržnost buněk na třech úrovních:
• Redukuje přitažlivé síly (kladné a záporné náboje) mezi membránami korneocyty,
• Zvyšuje vlhkost v stratum corneum,
• Modifikuje mezibuněčné médium.
Toto trojité působení napomáhá peelingovému procesu a urychluje obnovu buněk, což vede k odstranění odumřelých kožních buněk a k objevení se nové pokožky.

Koncentrace kyseliny a pH

Než kterákoli kyselina, kyselina glykolová vyžaduje nízkou hodnotu pH, aby byla účinná. Čím nižší je pH, tím kyselejší je produkt, a tím aktivnější je kyselina.
Kyselina glykolová je v 30% koncentraci, a má pH kolem 2.9, PHYT'S AG30 PEEL dokáže svou účinnost již od prvního ošetření.

Hlavní účinné látky
kyselina glykolová přírodního původu

Typ pleti:
fádní pleť, unavená, vrásčitá s nepravidelnostmi.

VÝSLEDEK
Po aplikaci je pleť vyhlazená, revitalizovaná, nedokonalosti jsou zredukovány a struktura kůže je pročištěna.
Vzhled pleti je zlepšený díky programu a péči 4 ošetření bez přestávky, zotavení nebo odpočinku.

Prokázaná účinnost PHYT'SKIN RÉNOV po 4 profesionálních ošetřeních:
• vyhlazená pleť 90% *
• přečištěná textura pleti 95% *
• zredukované nedokonalosti 80% *
• pleť je revitalizovaná

JAK ČASTO?
Jedna kúra - 4x Profesionálních ošetření (jedno každých 10 dní).
Opakování kúry - každých 3 až 6 měsíců (max. 2 krát ročně).
Připojte se hned
PURE SKIN ANTI-COMEDONES
90 min / 2 300 Kč
120 min / 2 800 Kč
SOIN ANTI-COMÉDONS - Ošetření proti komedonům
Ošetření je pro mastnou, aknózní nebo problematickou pleť. Vyvažuje mazové žlázy a bojuje proti ucpaným pórům. Hloubkově čistí pleť náchylnou na komedony a pleť s rozšířenými póry.

JAK TO FUNGUJE?
Čištění a jemná exfoliace připraví pleť na odstraňování černých teček.
Pleť je přečištěná a detoxikována a nedokonalosti jsou odlehčené díky specifickému anti-komedónnímu séru.
Ošetření nevyžaduje napařování pleti.

Hlavní aktivní látky
Esenciální olej z tymiánu: pročišťuje
Esenciální olej z rozmarýnu a z kafru: pročišťují
Měď: pročišťuje

Stav pleti:
pleť je mastná, pleť s nedokonalostmi

VÝSLEDEK
- zářívá pleť
- čistá pleť
Ošetření pročišťuje pleť a působí proti nedokonalostem.

JAK ČASTO?
1x měsičně nebo
kúra - 6x Profesionálních ošetření (jedno každých 7 dní)

CO PROCEDURA ZAHRNUJE?
 • Odstranění make-up
 • Gommage
 • Anti-komedónní sérum
 • Hloubkové manuální čištění pleti
 • Pročišťující masážní sérum Sérum Pureté
 • Lymfo-energetická masáž
 • Pročišťující maska s esenciálními oleji
 • Ukončovací krém G6 s esenciálními oleji
Připojte se hned
PURITY AROMACLEAR
60 min / 2 000 Kč
SOIN PURETÉ ANTI-IMPERFECTIONS - Ošetření proti nedokonalostem
Aromaclear normalizuje a pročišťuje pleť s nedokonalostmi, s rozšířenými a ucpanými póry.

JAK TO FUNGUJE?
- Po odstranění make-upu a jemné exfoliaci se aplikuje pročišťující masážní sérum Sérum Pureté Lymfo-energetickou masáží pro jasnější vzhled a zdravěji vypadající pleť.
- Ošetření pokračuje aplikací uhlíkové masky s obsahem tří druhů jílů, která absorbuje přebytečný maz, odstraňuje nečistoty, odblokovává póry a redukuje výskyt pupínků.
- Na konec ošetření esenciální oleje obsažené v ukončovacím krému Créme Matifiante Pureté normalizují pleť a zajistí hydrataci a dokonalý matný efekt.

Hlavní účinné látky
Bílý jíl, žlutý jíl, zelený jíl, rostlinné uhlí, esenciální olej z levandule

Stav pleti:

pleť je fádní, mastná a lesklá, s nedokonalostmi, póry jsou rozšířené a výrazné

VÝSLEDEK
• Redukce nedostatků
• Rozzářená a čistá pleť
• Stažené póry a zmatněná pleť
Po ošetření vypadá pleť zdravější, je rozzářená, čistá, póry jsou stažené a nedostatky jsou zredukovány.

JAK ČASTO?
1x měsičně nebo
kúra - 6x Profesionálních ošetření, jedno každých 7 dní
(Doporučuje se aplikovat Sérum Pureté během jednoho týdne před ošetřením)

CO PROCEDURA ZAHRNUJE?
 • Odstranění make-up
 • Gommage
 • Pročišťující masážní sérum Sérum Pureté
 • Lymfo-energetická masáž
 • Uhlíková maska
 • Ukončovací krém Créme Matifiante Pureté s esenciálními oleji

PROKÁZANÁ ÚČINNOST
Ošetření doporučuje 100% žen, které ho testovali.
na 100%
- Ošetření normalizuje pleť
- Pokožka je znovu vyvážená
- Ošetření pročišťuje texturu pleti
- Ošetření odstraňuje nečistoty z pleti
- Ošetření reguluje lesklé oblasti
- Pleť vypadá zdravější, je přečištěná a zmatněná

na 94%
- Ošetření zužuje póry
- Pleť je očištěná
- Pokožka je svěžejší

na 84%
- Nedokonalosti jsou zredukovány


Připojte se hned
DERMA PERFECTION
90min / 2900 Kč
DERMO SOIN PERFECTEUR - OŠETŘENÍ PRO ZDOKONALOVÁNÍ PLETI

Globální cílené ošetření proti stárnutí se 3 přidruženými akcemi:
- vyhlazení,
- obnovení povrchu pokožky,
- vyživení.

JAK TO FUNGUJE?
Účinky kosmeceutické řady v kombinaci s trojitou anti-age masáží:
 • obličejová jóga,
 • japonský lifting,
 • guasha masáž,
přinesou vysoce přínosný výsledek i nejnáročnějším klientkám.

VÝSLEDEK
Gua Sha během léčby překreslí kontury obličeje, rozjasní a vyhladí povrch pleti. Doplňuje naše ruční masážní techniky pro ohromující výsledek.

JAK ČASTO?
Pro perfektní dlouhodobě udržovací program je ošetření doporučeno jednou za měsíc.

CO PROCEDURA ZAHRNUJE?

 • Dvojité make-up odstranění
 • Dvojitý peeling
 • Dvojitá maska
 • Joga obličeje
 • Japonský přírodní facelift
 • Liftingová drenáž s Gua sha
 • Maska BOTOX efekt
Připojte se hned
SKIN SUBLIME
70min / 2 500 Kč
SOIN SUBLIME - INTENZIVNÍ LIFTINGOVÉ OŠETŘENÍ

Vhodné pro zralou pleť hledající zpevňující efekt a vyhlazení.

JAK TO FUNGUJE?
Vznešená profesionální maska posiluje tenzorový účinek na bázi aceroly a slaměnky.

Ošetření je završeno odbornými obličejovými gesty udržitelným tempem, kdy manuální kombinace na sebe navazují a využívají své stimulující a revitalizační přednosti.

VÝSLEDEK
Toto ošetření je vytvořené pro nejnáročnější ženy, dodává pleti zářivý vzhled, zjemňuje epidermis, redukuje známky stárnutí, zpevňuje pokožku a oddaluje výskyt nových známek stárnutí.

JAK ČASTO?
Pro perfektní dlouhodobě udržovací program je ošetření doporučeno jednou za měsíc.


CO PROCEDURA ZAHRNUJE?
 • Probuzení smyslů
 • Profesionální peeling
 • Stimulační revitalizační masáž
 • Maska pro sublime (přeměnu)
Připojte se hned
Připojte se k nám!
Využijte slevu 10 % na první ošetření a dostávejte čerstvé informace o nových technikách přirozeného omlazení, online kurzech Face Fitness a speciálních nabídkách!
* Slevu nelze kombinovat s dalšími slevami