Manuální Omlazení Obličeje
  • Chcete omladit svůj obličej, odstranit vrásky a první známky stárnutí?
  • Chcete zpevnit kontury a obnovit pevné rysy, uvolnit obličejové svaly?
  • Chcete zastavit ochabnutí pleti a odstranit unavený vzhled?
Nechte svou tvář a tělo odpočívat v samém srdci Prahy. Zveme vás na osobní cestu přirozeného omlazení, obnovení tvarů a rozzáření obličeje.
Jste na správném místě!
Naše metody jsou ideální pro ty, kdo hledají způsoby přirozeného omlazení obličeje bez chirurgických nebo injekčních zásahů a nechtějí ztrácet čas rehabilitací. Všechny procedury jsou zaměřeny na facelifting a korekci obrysů obličeje stejně jako na obnovení pružnosti a pevnosti pleti.

Během procedur se používají pouze ryze přírodní ingredience. Díky aroma efektu probouzejí smysly a díky aktivaci vlastních procesů omlazení okamžitě vedou k viditelným výsledkům, podporují obnovu buněk, dodávají pleti hladkost a vyrovnaný tón. Vaše tvář si po dlouhou dobu udrží mladistvý vzhled a krásu a bude zářit svěžestí a zdravím.
Všechna ošetření obličeje zahrnují:
čištění jemné
hloubkové manuální techniky omlazení obličeje
přístup individuální
FaceForm
SCULPTURAL FACELIFT
SCULPTURAL FACELIFT je založen na modelovací masáži obličeje, kterou vytvořil Yakov Gershkovich. Tato výkonná technika přirozeného omlazení a konturování tváře si získala srdce tisíce žen a mužů po celém světě, ať už nejvýznačnějších osobností v oboru kosmetiky, celebrit nebo obyčejných lidí. Je ideální pro každého, kdo dodržuje zdravý životní styl a upřednostňuje přírodní metody před chirurgickými nebo injekčními způsoby liftingu.

Po každém zákroku se obličej „otevře" a začne „dýchat".
FaceForm Sculptural Lift se provádí pouze ručně, bez použití přístrojů. Celý postup je založen na individuálním přístupu ke každému klientovi, důkladné znalosti struktury lebečních a obličejových svalů, hmatových vjemech mistra během postupu a síle manuálního působení na každou strukturu obličeje. Četné výhody techniky Sculptural Lift se postupně odhalují na různých úrovních.

Dalším bonusem je zlepšení psychoemocionálního stavu, zmírnění stresu a navození pocitu štěstí. Účinku je dosaženo odstraněním svalového napětí a emočních bloků.
Jednorázové ošetření
Ideální pro nevěsty, před večírkem, schůzkou či jinou společenskou akcí.
Série ošetření
Pro dlouhodobý efekt a vyřešení větších problémů.
Od 2700 CZK
PÁNSKÝ
SCULPTURAL FACELIFT
Facelifting s bukální masáží pro muže je vyvinut s přihlédnutím k individuálním potřebám pánské pokožky a tváře. Jedná se o hloubkový trénink se zapojením svalů obličeje zevnitř i zvenčí, který tonizuje, posiluje a uvolňuje obličej. Zlepšením prokrvení a odtoku lymfy se obnoví pružnost a pevnost.
Procedura zbavuje pleťové tkáně toxinů, uvolňuje svaly, tonizuje, čistí obličej i mysl a také odstraňuje fyzické a emoční blokády vzniklé v důsledku napětí a stresu.

Po zákroku se pokožka rozzáří a obličejové svaly se napnou, získají přesný tvar a dobrou kondici.
Jednorázové ošetření
Ideální před večírkem, schůzkou či
jinou společenskou akcí.
Série ošetření
Pro dlouhodobý efekt a vyřešení větších problémů.
Od 2700 CZK
SPLIT-MASÁŽ
SPLIT-MASÁŽ je patentovaná technika spočívající v manuální modelaci obličeje a korekci změn souvisejících s věkem, kterou vyvinula odbornice na manuální lifting obličeje Larisa Vitvinová (Lotyšsko).

SPLIT-MASÁŽ je obličejová péče proti stárnutí.
Tento soubor technik a postupů slouží k vylepšení tvaru obličeje, rozjasnění rysů, zlepšení stavu svalových struktur a měkkých tkání na obličeji a krku, zkvalitnění pokožky a zvýšení turgoru (napětí kůže).
Omlazující procedura se opírá o důkladné studium příčin změn na obličeji a krku souvisejících s věkem, lékařské znalosti anatomie a fyziologie obličeje i zkušenosti z praxe při práci s různými typy obličejů a známek stárnutí.

U SPLIT masáže se vychází z přístupů využívaných v plastické chirurgii, estetické osteopatii, manuální terapii, obličejové gymnastice a masážních technikách.
SPLIT masáž přináší vynikající způsob prevence změn souvisejících s věkem, účinnou korekci řady estetických obtíží a možnost modelace obličeje, vhodné v jakémkoli věku od 25 do 65 let. Viditelné výsledky SPLIT masáže příjemně překvapí ženy i muže.
Od 2700 CZK
KOBIDO
KOBIDO je japonská liftingová dynamická masáž
využívající na 45 tepajících vyhlazujících a perkusních hmatů pro uvolnění odvodnění vyhlazení obličeje.

Její kořeny sahají až k japonským císařovnám, které podstupovaly tuto masáž pro omlazení, nahrazovala ve své době plastickou chirurgii
Od 2700 CZK
Bukální / ústní / sublingvální
masáž
Bukální masáž je masaž obličeje v ústech, z vnitřní a vnější stran. Podstatou metody je hluboce vypracovat obličejové svaly, včetně těch, na které není možné dosáhnout zvenčí. Tato technika zaměřená na aktivní omlazení dolní části obličeje a dokonale pomáhá fromovat obličej ve třech liniích: dolní části tváře, lícní kosti a obočí. A jako žádný jiný typ masáže uvolňuje žvýkací svaly.
Оd 1000 CZK
Vakuová / Baňková
masáž
Vakuová masáž je účinná neinvazivní masážní metoda pro přirozené omlazení, jež poskytuje nejen kosmetické, ale i terapeutické účinky. Všechny vnitřní procesy jsou aktivovány statickým a dynamickým vakuovým působením na tkáně obličeje.
Оd 1000 CZK
Estetické tejpování
tváře a krku
Estetické kineziologické tejpování tváře je mocný nástroj pro nápravu estetických problémů tváře, jenž vám umožňuje zvýšit účinnost postupů a prodloužit dosažený účinek.
Оd 600 CZK
FaceForm MINI
"Refresh&GO"
Máte málo času? Plánujete důležitou schůzku nebo společenskou událost?

Tato třicetiminutová expresní procedura pro obličej je skvělá pro ty, kdo mají naspěch a chtějí si rychle osvěžit tvář, načerpat energii před důležitou událostí a jednoduše vypadat skvěle.
Od 1500 CZK
FaceForm
Beauty Rituals
FaceForm BEAUTY RITUAL je luxusní ošetření založené na filozofii relaxace jako klíčového prvku k dosažení optimálních výsledků. Tento postup s individuálním výběrem potřebných bio přípravků a masážních technik pro přirozené omlazení zohledňuje nejen individuální vlastnosti pokožky, ale také zvláštnosti stavu svalových struktur obličeje.

Vaše pleť bude vypadat svěže a zářivě, získá zdravou barvu, jemné vrásky se vyhladí a
obličej bude působit odpočatě a omlazeně.
Od 1850 CZK